Madden
Sunday, Feburary 18
Novice 2 championship, sponsored by Philip White Tyres, Hughes 11.30am: Conor Grimley v Barry Mallon; 12.30pm, low line: Ryan Quigley v Barry Duffy
Eglish
Novice 1 Championship
Sunday, Feburary 18
1.30pm, Moy Point: Ronan McClelland v Colin Mallon; 2.15pm, Crewe Lane: Stevie O'Neill v Paul McVeigh; 3pm, Moy Point: Paddy O'Neill v Paul Grimley
Tullysaran
Saturday, February 17
Hillview Shield. Chapel, 2pm: Alice Mackle v Karen Grimley, Allen’s, 2.30pm: Maria Crudden v Karen Tierney, Chapel, 3pm: Anna Rooney v Natasha Fullen, Hall, 3.30pm: Michelle Crowe v Shannon Crowe
Sunday, February 18
McKenna Cup. Chapel, 11am: Colm Rafferty v Conor McGuigan, Knipe’s, 11.45am: James Oliver v Michael O’Neill
Portmor
Portmor Cup Fixtures
Sunday, February 18
Curran 10.30am, Grade One final: Frank Oliver v Gabriel McIlvanna; McGrails, 11.15am Grade Three semi-final: Kevin Daly v Gerald Conlon, Currans, 12pm Grade Two semi-final: Niall McKenna v PD Donnelly
Bol Chumann Na Meirleach
Saturday, February 17
Felons Tournament, sponsored by Viva Bar. 1pm Grade 1: Patrick Hughes v Mark Toal; 1.30pm Grade 3B: Eoin Hughes v Jake Cullen
Sunday, Feburary 18
11am Grade 1: Peter Clinton v Davy Clarke, 11.30am Grade 3A: JP Clinton v Shea Quigley; 12pm Grade 2: Kieran Smyth v Noel Carr (Drogheda); 12.30pm Grade 3B: Anthony Carr v Eamon Nugent (Drogheda)
Newtown
Sunday, Feburary 18
Novice 2, 11am: John Grimley v Kevin Cullen; 12pm Oliver Kearney v Stevey Grey; 1pm: Paul Doran v Mark O’Rourke
Tieve Tara
Sunday, Feburary 18
11am, Fingerpost, Junior C: Ryan Fay v Cormac Garvey and Fintan Daly v Seamus O’Neill; 2pm, Fingerpost: Ruairi O’Reilly and Adrian O’Reilly v Phillip Corrigan; Davey Clark and Conor Daly v Paddy Duffy and Barry Duffy
Keady Tassagh
Sunday, Feburary 18
11am (Carr tournament): Thomas Mackie v Pete Carr until +1shot; 12pm: Novice 2: Leo Conway v Frank Oliver; 1pm: Frankie McGleenan and Enda O’Leary v Tom McKeever and Dessie Nugent; 2pm: Martin McGaughey v Paul Conway jnr.
Rock Road
Sunday, Feburary 18
Novice 2: 11am: Caoimhin McGleenan vs Rhys Daly; 12pm: Dermot Grimley v Barry Conlon