2015 PROVINCIAL CHAMPIONSHIPS
MUNSTER Group One: Kerry, Limerick, Clare Group Two: Cork, Tipperary, Waterford
CONNACHT Group One: Mayo, Sligo, Leitrim Group Two: Galway, Roscommon, London
ULSTER
Group One: Down, Armagh, Antrim Group Two: Donegal, Derry, Fermanagh Group Three: Tyrone, Monaghan, Cavan
LEINSTER
Group One: Dublin, Laois, Wexford Group Two: Meath, Wicklow, Louth Group Three: Westmeath, Longford, Offaly Group Four: Kildare, Carlow, Kilkenny
Sunday, February 1
Limerick v Kerry, Tipperary v Cork, Leitrim v Mayo, London v Galway, Antrim v Down, Fermanagh v Donegal,
Cavan v Tyrone, Wexford v Dublin, Louth v Meath, Offaly v Westmeath, Kilkenny v Kildare
Sunday, February 8 (Option: Wednesday, February 4) Clare v Kerry, Waterford v Cork, Sligo v Mayo, Roscommon v Galway, Down v Armagh, Fermanagh v Derry, Cavan v Monaghan, Wexford v Laois, Wicklow v Meath, Longford v Westmeath, Carlow v Kildare
Sunday Feb 15 (Option: Wednesday, February 11) Limerick v Clare, Tipperary v Waterford, Leitrim v Sligo, London v Roscommon, Antrim v Armagh, Derry v Donegal, Monaghan v Tyrone, Laois v Dublin, Wicklow v Louth, Longford v Offaly, Kilkenny v Carlow
Sunday, February 22 (Option: Wednesday, February 18) Kerry v Limerick, Cork v Tipperary, Mayo v Leitrim, Galway v Roscommon, Down v Antrim, Donegal v Fermanagh, Tyrone v Cavan, Dublin v Wexford, Meath v Louth, Westmeath v Offaly, Kildare v Kilkenny
Sunday, March 1 (Option: Wednesday, February 25) Kerry v Clare, Cork v Waterford, Mayo v Sligo, Galway v London, Armagh v Down, Derry v Fermanagh , Monaghan v Cavan, Laois v Wexford, Meath v Wicklow, Westmeath v Longford, Kildare v Carlow
Sunday, March 8 (plus any necessary play-offs or postponements) (Option: Wednesday, February 25) Clare v Limerick, Waterford v Tipperary, Sligo v Leitrim, Armagh v Antrim, Donegal v Derry, Tyrone v Monaghan, Dublin v Laois, Louth v Wicklow, Offaly v Longford, Carlow v Kilkenny, Roscommon v London
Sunday, March 15 Semi-finals: Tipperary v Kerry, Clare v Cork, Roscommon v Mayo, Sligo v Galway, Armagh v Derry, Donegal v Tyrone, Dublin v Meath, Westmeath v Kildare
Sunday, March 22 Finals: Kerry v Cork, Mayo v Galway, Armagh v Tyrone, Dublin v Kildare
ALL-IRELAND CHAMPIONSHIP
Group A: Kerry, Wexford, Westmeath, Derry
Group B: Mayo, Tipperary, Meath, Down Group C: Armagh, Limerick, Louth, Sligo Group D: Dublin, Cavan, Leitrim, Clare Group E: Kildare, Waterford, Kilkenny, Monaghan Group F: Cork, London, Donegal, Wicklow Group G: Galway, Longford, Antrim, Offaly Group H: Tyrone, Laois, Fermanagh, Carlow
Sunday, April 5
Wexford v Kerry, Westmeath v Derry, Tipperary v Mayo, Meath v Down, Limerick v Armagh, Louth v Sligo, Cavan v Dublin, Leitrim v Clare, Waterford v Kildare, Kilkenny v Monaghan, London v Cork, Wicklow v Donegal, Longford v Galway, Offaly v Antrim, Laois v Tyrone, Carlow v Fermanagh.
Sunday, April 12
Wexford v Derry, Westmeath v Kerry, Tipperary v Down, Meath v Mayo, Louth v Armagh, Limerick v Sligo, Clare v Dublin, Leitrim v Cavan, Waterford v Monaghan, Kilkenny v Kildare, London v Donegal, Wicklow v Cork, Longford v Offaly, Antrim v Galway, Fermanagh v Tyrone, Carlow v Laois.
Sunday, April 19
Wexford v Westmeath, Derry v Kerry, Tipperary v Meath , Down v Mayo, Sligo v Armagh, Limerick v Louth, Clare v Cavan, Leitrim v Dublin, Monaghan v Kildare, Kilkenny v Waterford, London v Wicklow, Cork v Donegal, Offaly v Galway, Longford v Antrim, Laois v Fermanagh, Carlow v Tyrone.
Sunday, April 26
Kerry v Wexford, Derry v Westmeath, Mayo v Tipperary, Down v Meath, Armagh v Limerick, Sligo v Louth, Dublin v Cavan , Clare v Leitrim, Kildare v Waterford, Monaghan v Kilkenny, Cork v London, Donegal v Wicklow, Galway v Longford , Antrim v Offaly, Tyrone v Laois, Fermanagh v Carlow.
Sunday, May 3
Derry v Wexford, Kerry v Westmeath, Down v Tipperary, Mayo v Meath, Armagh v Louth, Sligo v Limerick, Dublin v Clare, Cavan v Leitrim, Kildare v Kilkenny, Monaghan v Waterford, Cork v Wicklow, Donegal v London, Offaly v Longford, Galway v Antrim, Laois v Carlow, Tyrone, v Fermanagh.
Sunday, May 10
Kerry v Derry, Westmeath v Wexford, Meath v Tipperary, Mayo v Down,
Armagh v Sligo, Louth v Limerick, Cavan v Clare, Dublin v Leitrim , Waterford v Kilkenny, Kildare v Monaghan, Donegal v Cork, Wicklow v London, Galway v Offaly, Antrim v Longford, Tyrone v Carlow, Fermanagh v Laois
Sunday, May 31 Sam Maguire Cup, last 16 Winner of Group A v Runner-up Group G Winner of Group B v Runner-up Group H Winner of Group C v Runner-up Group E Winner of Group D v Runner-up Group F Winner of Group E v Runner-up Group C Winner of Group F v Runner-up Group D Winner of Group G v Runner-up Group A Winner of Group H v Runner-up Group B
Benny Tierney Cup, last 16
Third in Group A v Fourth in Group G Third in Group B v Fourth in Group H Third in Group C v Fourth in Group E Third in Group D v Fourth in Group F Third in Group E v Fourth in Group C Third in Group F v Fourth in Group D Third in Group G v Fourth in Group A Third in Group H v Fourth in Group B
Sam Maguire Cup
Kerry v Offaly, Mayo v Fermanagh, Armagh v Monaghan, Dublin v Cork, Kildare v Limerick, Donegal v Cavan, Galway v Derry, Tyrone v Down
Benny Tierney Cup
Westmeath v Longford, Meath v Carlow, Louth v Kilkenny, Clare v London, Waterford v Sligo, Wicklow v Leitrim, Antrim v Wexford, Laois v Tipperary
Sunday, June 21 Sam Maguire quarter-finals Kerry v Armagh, Mayo v Dublin, Kildare v Galway, Donegal v Tyrone Benny Tierney Cup quarter-finals Westmeath v Louth, Meath v Clare, Sligo v Wexford, Wicklow v Laois
Sunday, July 12 Sam Maguire Cup semi-final Armagh v Kildare Benny Tierney Cup semi-final Louth v Sligo
Sunday, July 19 Sam Maguire Cup semi-final Mayo v Tyrone Benny Tierney Cup semi-final Clare v Wicklow
Saturday, August 8 Benny Tierney Cup final Clare v Louth
Sunday, August 9 Sam Maguire Cup final Armagh v Tyrone (Armagh win by 17 points)